~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! 1tvvjc

Dobrodošli na Winx club serbian forum,najbolji winx forum na srpskom jeziku!Naša tema na forumu su WINX VILE! Pa ako ih volite,registrujte se! Mi se zezamo,pričamo,chatujemo,pravimo grafike i još mnogo toga oko čega niste ni sanjali!
HAJDE! Članovi očekuju baš tebe!
Hoćeš u tim? Bićeš i ti! JEDNA OD NAS!

Vaši Administratori i Moderatori
~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! 1tvvjc

Dobrodošli na Winx club serbian forum,najbolji winx forum na srpskom jeziku!Naša tema na forumu su WINX VILE! Pa ako ih volite,registrujte se! Mi se zezamo,pričamo,chatujemo,pravimo grafike i još mnogo toga oko čega niste ni sanjali!
HAJDE! Članovi očekuju baš tebe!
Hoćeš u tim? Bićeš i ti! JEDNA OD NAS!

Vaši Administratori i Moderatori
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Prijem*Portal*Latest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na Winx Club Srb forum. Trenutno smo jedan od najpopularnijih Winx Club foruma,pridruži nam se! Saznaj sve o Winx Clubu,o sezoni 4.,ma sve! Kiss od Admin i Mod Teama!

 

 ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Kseni
{Admin_Musa}
 {Admin_Musa}
Kseni


Ženski Broj postova : 10809
Join date : 02.04.2009
Age : 28
Lokacija : Melody~Japan

~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! Empty
PočaljiNaslov: ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene!   ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! EmptyPet Nov 27, 2009 11:56 pm

Dobrodošli u SuperMarket! Super proizvodi i super cene! Sve na jednom mestu! Uživajte i kupujte sa osmehom!

Welcome to SuperMarket


-Prvih 5 radnika koji se prijave da rade u ovaj super market meni na PM radiće u ovom super marketu zajedno sa mnom i sany! I kad odgovorim onom na PM znaće da je prijavljen! I preko PM ćemo se još dogovoriti oko smene...ako se neko prijavi a radi u jednu ili više radnje,o tome ću ja odlučiti da li će da radi,a onaj ko ne radi nigde sigurno će raditi ZAVISI AKO SE PRIJAVI NA VREME!

Za sad nemojte ništa pisati u temu kad se prvih 5 prijave onda će stići prvi proizvodi,a možete i vi naručivati!

Hvala i srećno!
Nazad na vrh Ići dole
Kseni
{Admin_Musa}
 {Admin_Musa}
Kseni


Ženski Broj postova : 10809
Join date : 02.04.2009
Age : 28
Lokacija : Melody~Japan

~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! Empty
PočaljiNaslov: Re: ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene!   ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! EmptyČet Dec 03, 2009 3:30 pm

ljudi još 3 dana prijavljivanja za market jedna primljena:diky
Nazad na vrh Ići dole
~€ŁM@_MUS@~
Jedna od aktivnih članica
Jedna od aktivnih članica
~€ŁM@_MUS@~


Ženski Broj postova : 79
Join date : 08.12.2009

~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! Empty
PočaljiNaslov: Re: ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene!   ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! EmptyČet Dec 10, 2009 8:41 pm

I ja!!Zaboravila si =)
Nazad na vrh Ići dole
~€ŁM@_MUS@~
Jedna od aktivnih članica
Jedna od aktivnih članica
~€ŁM@_MUS@~


Ženski Broj postova : 79
Join date : 08.12.2009

~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! Empty
PočaljiNaslov: Re: ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene!   ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! EmptyNed Dec 13, 2009 7:34 pm

Kad ce mo se dogovoriti? hmhm
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! Empty
PočaljiNaslov: Re: ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene!   ~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
~*~*~*~SUPER MARKET~*~*~*~ Super cene!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ~Super videii~
» Market~Mini Maxi (prijavite se da radite ovde!)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Winx SRB letovalište :: Kafići,poslastičarnice,prodavnice-
Skoči na: