Opomene članovima 1tvvjc

Dobrodošli na Winx club serbian forum,najbolji winx forum na srpskom jeziku!Naša tema na forumu su WINX VILE! Pa ako ih volite,registrujte se! Mi se zezamo,pričamo,chatujemo,pravimo grafike i još mnogo toga oko čega niste ni sanjali!
HAJDE! Članovi očekuju baš tebe!
Hoćeš u tim? Bićeš i ti! JEDNA OD NAS!

Vaši Administratori i Moderatori
Opomene članovima 1tvvjc

Dobrodošli na Winx club serbian forum,najbolji winx forum na srpskom jeziku!Naša tema na forumu su WINX VILE! Pa ako ih volite,registrujte se! Mi se zezamo,pričamo,chatujemo,pravimo grafike i još mnogo toga oko čega niste ni sanjali!
HAJDE! Članovi očekuju baš tebe!
Hoćeš u tim? Bićeš i ti! JEDNA OD NAS!

Vaši Administratori i Moderatori
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Prijem*Portal*Latest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na Winx Club Srb forum. Trenutno smo jedan od najpopularnijih Winx Club foruma,pridruži nam se! Saznaj sve o Winx Clubu,o sezoni 4.,ma sve! Kiss od Admin i Mod Teama!

 

 Opomene članovima

Ići dole 
AutorPoruka
Ja
**Winx SRB great member**
**Winx SRB great member**
Ja


Ženski Broj postova : 5128
Join date : 21.06.2009
Age : 25
Lokacija : Uvek sam tu negde,samo me treba locirati :P

Opomene članovima Empty
PočaljiNaslov: Opomene članovima   Opomene članovima EmptyČet Avg 12, 2010 3:16 pm

Ovde upisujemo opomene članovima. Član kad dobije prvu opomenu napišemo post s opomenom,pa samo editujemo kad ih dobija još.


Poslednji izmenio BubbleGumGirl dana Čet Avg 12, 2010 3:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
 
Opomene članovima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum Staff :: Info Foruma-
Skoči na: